Saloninis nagų modeliavimas. Bazinis kursas

Saloninis nagų modeliavimas. Bazinis kursas

400 €
Įsigyti bilietą

Seminaro datos ir vietos

Seminaro data gali keistis

  • Lapkričio 13-22 d. - Klaipėda
  • Lapkričio 19-23 d. - Kaunas
  • Sausio 15-22 d. - Kaunas
  • Sausio 20-24 d. - Vilnius

Sudėtingumo lygis:

 SALONINIS  NAGŲ MODELIAVIMAS. BAZINIS KURSAS

    DOVANA – 80 eur vertės kuponas E.MI PRIEMONĖMS ĮSIGYTI!*

*Dovanų kuponas duodamas mokiniams, kurie už kursą moka PILNĄ SUMĄ! Dovaną gaunate po kurso baigimo tik tuo atveju, jei  buvo sumokėtas 100 eur avansas likus  ne mažiau nei 2 savaitėms iki kurso pradžios , o likusi suma sumokėta ne vėliau nei paskutinė kurso diena.  

 Pilnavertis kursas kaip sumodeliuoti gražius ir tvirtus dirbtinius nagus su savaime išsilyginančiais E.Mi geliais.
Programoje:  nagų modeliavimas ant formelių su klasikiniu ir prancūzišku lakavimu;  darbas su maskuojančiais geliais; natūralių nagų sutvirtinimas geliu; korekcija, remontas, nuėmimas; laisvo nago galiuko laminavimas korekcijos metu.
18 valandų aiškios ir pagrįstos teorijos, kasdien – darbas su modeliais.
Programa pagal dienas:
1 diena: Teorija – akrilatų cheminė sudėtis, gelio sistemų klasifikacija, medžiagotyra ir instrumentai, teisingo formelės uždėjimo kriterijai, gelio paskirstymo kriterijai, aparatinio manikiūro technika ir etapai. Praktika – aparatinis manikiūras, formelių statymas, nago prailginimas ir modeliavimas gelinio lako bazėmis.
2 diena: Teorija – pagrindinės nago architektūros sąvokos, idealaus dirbtinio nago charakteristikos, pagrindiniai modeliavimo etapai, nago ilginimas. Praktika – gelio nagų priauginimas modeliui pasirinktinai geliu arba akrigeliu.
3 diena: Teorija – dildžiavimo technika, laisvo galiuko formų rūšys, proporcijos, teisingo parinkimo kriterijai, klasikinio ir prancūziško spalvos dengimo technika. Praktika – gelio nagų priauginimas modeliui pasirinktinai geliu arba akrigeliu.
4 diena: Teorija – natūralių nagų sutvirtinimas geliu, korekcija, atšokimų ir atsisluoksniavimų priežastys. Praktika – darbas su modeliu pasirinktinai geliu arba akrigeliu.
5 diena: Teorija – laisvojo nago galiuko laminavimas su Natural Composit  geliu korekcijos metu. Dirbtinių nagų nuėmimas. Rekomendacijos nustatant paslaugų kainas. Praktika – darbas su modeliu – natūralių nagų laminavimas.
Dalyvių dėmesiui! Praktikos metu dirbame su viena modelio ranka, t.y. vienas modelis dviem dalyvėm. Jei neturite savo modelio – praneškite apie tai registracijos metu. Mes modelį surasime be papildomo mokesčio. Dalyvėms taip pat reikia turėti savo frezą. Jei jos neturite – rezervuokite frezą pas mus (be papildomo mokesčio). Visas priemones darbui suteikiame.

Dalyvės gauna Jekaterinos Mirošničenko nagų dizaino mokyklos diplomus (anglų k.).

   I .
Rekomenduojame meistrėms, jau dirbančioms su gelinio lako sistema ir valdančioms frezą.
Kurso dalyvės, baigusios visas 5 dienas gauna 25% nuolaidą E.Mi prekėms, kurios viršija dovanų kupono sumą. Nuolaida galioja tik iki kurso pabaigos.
Tel. informacijai ir registracijai 8670 90914
Atvažiuojančioms iš kitų miestų galime pasiūlyti nakvynę už 5-8 eur (tik Klaipėdoje).
                  instagram.com/emischool_lithuania

Papildomos nuotraukos

Į viršų