Plataus profilio manikiūro meistras

Plataus profilio manikiūro meistras

1106 €
Įsigyti bilietą

Seminaro datos ir vietos

Seminaro data gali keistis

Sudėtingumo lygis:

  DOVANA – 250 eur vertės kuponas E.MI PRIEMONĖMS ĮSIGYTI!*

*Dovanų kuponas duodamas mokiniams, kurie už kursą moka PILNĄ SUMĄ! Dovaną gaunate po kurso baigimo tik tuo atveju, jei  buvo sumokėtas 100 eur avansas likus  ne mažiau nei 2 savaitėms iki kurso pradžios , o likusi suma sumokėta sumokėta pirmąją kurso dieną.  

,,Plataus profilio manikiūro meistras” – tai 5-ių programų paketas, kuris susideda iš ,,Manikiūro meistro”(10d.), ,,Saloninio nagų modeliavimo”(5d.) ir ,,Linijų abc”(2d.), ,,Prancūziškų lakavimų” (0,5d.) ir ,,Ombre lakavimų” (0,5d.).  Perkant programų paketą, o ne atskiras programas Jūs sutaupote 68 eurus! Programų laiką pasirenkate iš tvarkaraščio.

Jei rimtai svarstai pradėti dirbti kaip manikiūro meistrė – pirmas žingsnis yra teisingos mokymo programos pasirinkimas. Gražiam ir kokybiškam manikiūrui atlikti reikia ne tik žinių, bet ir daug praktikos. Ir ne visoms užtenka 10 ar 15 dienų šiems įgūdžiams suformuoti. Mes tai suprantame, todėl mokinėms, baigusioms bazinę programą pas mus, siūlome NEMOKAMAS stažuotes tiek kiek reikės!  Taigi, pradėsime nuo manikiūro atlikimo įgūdžių formavimo! Per pirmąsias 10 dienų Jūs  išmoksite :

  • atlikti klasikinį ( kutikulės šalinimas žnyplutėmis ir žirklutėmis) manikiūrą,
  • atlikti aparatinį (europietišką) manikiūrą,
  • atlikti aparatinį ir aparatinį – kombinuotą manikiūrą,
  • sutvirtinti nago plokštelę ir prailginti nulūžusį nagą su EmiLac bazėmis * tvarkyti įskilimus nago guolyje ir laisvąjame nago galiuke,
  • atlikti klasikinį lakavimą ,,po kutikule” paprastais lakais, geliais lakais ir geliais dažais,
  • atlikti ,,prancūzišką” lakavimą plonu ir kirstu teptukais, atlikti ombre lakavimą,
  • naudoti bazines nagų dizaino priemones (dulkes, pigmentus, įvairius lipdukus)

Teorinėse paskaitose supažindinsime su nagų ir odos anatomija ir fiziologija, nagų ir odos ligomis, medžiagotyra, higienos normomis, sterilizacija ir verslo kūrimo svarbiausiais momentais. Nuo šeštos praktikos dienos instruktorė mokins ir teisingai nufotografuoti savo darbą, todėl pabaigusios kursą jau turėsite kelias gražias savo darbų nuotraukas, kurias galėsite panaudoti reklamai.

Po dešimties dienų manikiūro mokymosi prasidės penkių dienų saloninio modeliavimo geliu kursas, nes meistras, mokantis dirbti klasikine gelio sistema visada turės didesnį lojalių klienčių ratą nei dirbantis tik su geliniais lakais. O lojalios klientės garantuoja pastovias pajamas!  Programa pagal dienas:

1 diena: Teorija – akrilatų cheminė sudėtis, gelio sistemų klasifikacija, medžiagotyra ir instrumentai, teisingo formelės uždėjimo kriterijai, gelio paskirstymo kriterijai, aparatinio manikiūro technika ir etapai. Praktika –  formelių statymas, nago prailginimas ir modeliavimas gelinio lako bazėmis.
2 diena: Teorija – pagrindinės nago architektūros sąvokos, idealaus dirbtinio nago charakteristikos, pagrindiniai modeliavimo etapai, nago ilginimas. Praktika – gelio nagų priauginimas modeliui pasirinktinai geliu arba akrigeliu.
3 diena: Teorija – dildžiavimo technika, laisvo galiuko formų rūšys, proporcijos, teisingo parinkimo kriterijai, klasikinio ir prancūziško spalvos dengimo technika. Praktika – gelio nagų priauginimas modeliui pasirinktinai geliu arba akrigeliu.
4 diena: Teorija – natūralių nagų sutvirtinimas geliu, korekcija, atšokimų ir atsisluoksniavimų priežastys. Praktika – darbas su modeliu pasirinktinai geliu arba akrigeliu.
5 diena: Teorija – laisvojo nago galiuko laminavimas su Natural Composit  geliu korekcijos metu. Dirbtinių nagų nuėmimas. Rekomendacijos nustatant paslaugų kainas. Praktika – darbas su modeliu – natūralių nagų laminavimas.
Kursas,,Linijų ABC” skirtas  įvaldyti ploną teptuką ir 2 pusdieniai sunkiosioms lakavimo technikoms atidirbti – ,,Prancūziški lakavimai” ir ,,Ombre lakavimai”.
Taigi, jei Jūs norite būti meistru – universalu, Jūs turite ateiti į šį kursą!
Baigusios E.Mi mokyklos ,,Plataus profilio manikiūro meistro” programą stažuotes mokykloje gali lankyti NEMOKAMAI tiek kiek reikės.

Priemones kurso metu duodame, modeliais aprūpiname. Mokymas vyksta su E.Mi produktais.

Kurso dalyvės gauna 25% nuolaidą E.Mi prekėms, kurios viršija dovanų kupono sumą. Nuolaida galioja tik iki kurso pabaigos.

Dalyvės gauna Jekaterinos Mirošničenko nagų dizaino mokyklos diplomus (anglų k.).

Daugiau informacijos tel. 8670 90914

Į viršų