Aparatinis manikiūras I lygis

Aparatinis manikiūras I lygis

100 €
Įsigyti bilietą

Seminaro datos ir vietos

Seminaro data gali keistis

  • Liepos 14 d. - Šiauliai

Sudėtingumo lygis:

Kvalifikacijos kėlimo kursas dirbančioms meistrėms!

 DOVANA – 20 eur vertės kuponas E.MI PRIEMONĖMS ĮSIGYTI!*

*Dovanų kuponas duodamas mokiniams, kurie už kursą moka PILNĄ SUMĄ! Dovaną gaunate po kurso baigimo tik tuo atveju, jei  buvo sumokėtas 30 eur avansas likus  ne mažiau nei 2 savaitėms iki kurso pradžios , o likusi suma sumokėta ne vėliau nei paskutinė kurso diena.  

Aparatinių technikų šiai dienai yra tikrai daug, kiekviena mokykla pristato savo atlikimo variantus su savo rekomenduojamais antgaliais. E.Mi aparatinis manikiūras – tai kursas, ieškančioms aiškios ir saugios  aparatinio manikiūro technikos. Jo metu mokome atlikti šią procedūrą tik dviem antgaliais – lašeliu ir suapvalintu cilindru. Šis kursas – tai dar vienas žingsnis meistrėms, kurios gilinasi į aparatinio manikiūro subtilybes ir ieško pačios optimaliausios technikos. Jei Jūs jau bandote dirbti freza, bet dar nesijaučiate tvirtai, kankina baimės  – kviečiame į šį kursą!

Kurso metu instruktorė aiškins aparatinio manikiūro atlikimo etapus ir eigą (algoritmą),  gelinio lako nuėmimo schemą, antgalių klasifikaciją, dažniausiai pasitaikančias klaidas, apžvelgs nagų fiziologines ypatybes ir duos rekomendacijų, kokiomis bazėmis ir kaip teisingai atlikti nagų modeliavimą,

Mokymams bus reikalingas modelis nuo 13 iki 17 val. Jei negalite susirasti modelio – mes surasime už paildomą 5 eurų mokestį.

Mokymams reikia turėti frezą ir lempą. Antgalius frezoms ir kitas reikalingas priemones  suteiksime. Jei neturite frezos – rezervuokite pas mus registracijos metu ( be papildomo mokesčio).

Po kurso visos dalyvės gauna Jekaterinos Mirošničenko nagų dizaino mokyklos diplomus.

Kurso dalyvės gauna vienkartinę 10% nuolaidą E.Mi prekėms, kurios viršija dovanų kupono sumą.

Tel. informacijai ir registracijai 8670 90914

Papildomos nuotraukos

Į viršų