Arkinių nagų modeliavimas

Arkinių nagų modeliavimas

174 €
Įsigyti bilietą

Seminaro datos ir vietos

Seminaro data gali keistis

Sudėtingumo lygis:

KVALIFIKACIJOS KĖLIMAS PLATAUS PROFILIO MEISTRĖMS!

DOVANA – 35 eur vertės kuponas E.MI PRIEMONĖMS ĮSIGYTI!**Dovanų kuponas duodamas mokiniams, kurie už kursą moka PILNĄ SUMĄ! Dovaną gaunate po kurso baigimo tik tuo atveju, jei  buvo sumokėtas 50 eur avansas likus  ne mažiau nei 2 savaitėms iki kurso pradžios , o likusi suma sumokėta pirmąją kurso dieną.  Kurso dalyvės gauna 10% nuolaidą E.Mi prekėms, kurios viršija dovanų kupono sumą.

Arkinių nagų architektūra žavi savo formų grakštumu. Šis kursas pagilins turimas žinias apie saloninį modeliavimą, užpildys spragas, kurias, galbūt, turėjote ir leis suprasti kaip formuoti arkinius-saloninius nagus, t.y. išlaikant reikalingą ilgį ir 50% arkas sumodeliuoti tvirtus, kasdienai nešioti tinkančius nagus. Kursas vyksta lyginamosios metodikos principu – lyginame konkursinių ir arkinių-saloninių nagų kriterijus, nagrinėjame įlieto prancūziško priauginimo technologiją.

Kursas vyksta 2 dienas. Abi dienos praktinės. Iki pietų – teorija ir demonstracija. Po pietų – darbas su modeliu. Pirmą dieną atliksime saloninį variantą pipe arba kvadrato arkinių nagų (pasirinktinai), antrą dieną – modeliuotus pipe nagus su nago guolio perforacija. Dirbsime su geliais  ir su akrigeliu.

Dalyvės dirba su viena modelio ranka. Modelio kaina vienai dienai – 2,5 euro. Dalyvės taip pat turi turėti su savimi frezą. Jei neturite – rezervuokite pas mus registracijos metu (be papildomo mokesčio).

Visas priemones reikalingas darbui suteiksime.

Sudėtingumo lygis – III. Rekomenduojame tik toms meistrėms, kurios jau atlieka saloninius modeliavimus kietaisiais geliais, be problemų stato formeles ir dildžiuoja paviršius.

Dalyvės gauna Jekaterinos Mirošničenko nagų dizaino mokyklos diplomus

Papildomos nuotraukos

Į viršų