Arkiniai nagai. Modeliuotas prancūzas

Arkiniai nagai. Modeliuotas prancūzas

174 €
Įsigyti bilietą

Seminaro datos ir vietos

Seminaro data gali keistis

Sudėtingumo lygis:

KVALIFIKACIJOS KĖLIMO KURSAS!

Kursas skirtas su gelio sistemomis dirbantiems meistrams, kuriems reikia greitai ir sistemiškai pakartoti žinias apie saloninį modeliavimą, ir , tuo pačiu, susipažinti su sudėtingesnėmis modeliavimo technikomis. Modeliuoti nagai – tai tokia priauginimo forma, kai specialiu geliu atskirai suformuojamas nago guolis ir po to prie jo prijungiamas norimos spalvos laisvas nago galiukas. Toks priauginimas iš meistro reikalauja didesnio meistriškumo, procedūra trunka ilgiau ir klientei kainuoja brangiau, bet tokiu būdu suformuotas prancūziškas nagas atrodo idealiai. Naudojant šį priauginimo būdą galima ištiesinti ,,vanago” nagus ir gražiai pasiaurinti plačią nago plokštelę.  Programa:

teorija abi dienas po 3,5 valandos. Jos metu aiškinsimės arkinių nagų ir saloninio modeliavimo skirtumus, lyginsime juos su konkursiniais nagais, aiškinsimės  modeliuotų nagų be nago guolio perforacijos ir su nago guolio perforacija procedūrų etapus ir niuansus.

Praktika vyksta po pietų: I-ą  dieną atliksime pasirinktos formos  arkinį  priauginimą ant natūralios nago plokštelės, II-ą dieną atliksime modeliuotą prancūzišką priauginimą.

Dalyvėms reikia turėti modelius.  Modeliai  turėtų būti natūraliais nagais, normalaus dydžio plokštele (maža nago plokštelė netinka). Per praktiką dalyvė dirba su viena modelio ranka. Jei Jums sunku susirasti modelius – mes surasime už papildomą 5 eurų mokestį (vienam modeliui)

Su savimi reikia turėti frezą ir žnyplutes.  Jei frezos neturite – rezrevuokite pas mus registracijos metu (be papildomo mokesčio).

Visas kitas priemones darbui suteiksime.

DOVANA baigusioms kursą – 35 eurų dovanų kuponas E.Mi prekėms įsigyti!

*Dovanų kuponas duodamas mokiniams, kurie už kursą moka PILNĄ SUMĄ! Dovaną gaunate po kurso baigimo tik tuo atveju, jei  buvo sumokėtas 50 eur avansas likus  ne mažiau nei 2 savaitėms iki kurso pradžios , o likusi suma sumokėta pirmą kurso dieną.  

Kurso dalyvės gauna 10% nuolaidą E.Mi prekėms, kurios viršija dovanų kupono sumą.

Tel informacijai ir registracijai 8670 90914

 

Papildomos nuotraukos

Į viršų