Saloninis gelio nagų modeliavimas

Saloninis gelio nagų modeliavimas

400 €
Įsigyti bilietą

Seminaro datos ir vietos

Seminaro data gali keistis

  • Rugsėjo 02-08 d. - Kaunas

Sudėtingumo lygis:

 SALONINIS GELIO  NAGŲ MODELIAVIMAS

 Pilnavertis kursas kaip sumodeliuoti gražius ir tvirtus dirbtinius nagus su savaime išsilyginančiais E.Mi geliais ir  akrigeliu .

15 valandų aiškios ir pagrįstos teorijos, kasdien – darbas su modeliais.
Teorinės  dalies programa pagal dienas:
1 diena:  Akrilatų cheminė sudėtis, gelio sistemų klasifikacija, teisingo formelės uždėjimo kriterijai pagal nago formą ir augimo kryptį,  Praktika –  formelių statymas, nago prailginimas ir modeliavimas gelinio lako bazėmis arba geliais.
2 diena: Pagrindinės nago architektūros sąvokos, idealaus dirbtinio nago charakteristikos, pagrindiniai modeliavimo etapai. Šios dienos tikslas – suprasti nuo ko priklauso dirbtinio nago stiprumas!   Praktika – gelio nagų priauginimas modeliui pasirinktinai geliu arba akrigeliu. Nago forma ovalas.
3 diena: Nago paviršiaus dildžiavimo technika, laisvo nago galiuko formų rūšys,  teisingos nagų proporcijos. Praktika – gelio nagų priauginimas modeliui pasirinktinai geliu arba akrigeliu. Nago forma kvadratas.
4 diena:  Gelio nagų papildymas, korekcija ir remontas. Atšokimų ir atsisluoksniavimų priežastys.  Teisingas atšokimų šalininmas. Praktika – darbas su modeliu – korekcija geliu arba akrigeliu pasirinktinai.
5 diena: Natūralių nagų sutvirtinimas geliu. Kas yra nago kraštelio laminavimas ir kada jis atliekamas. Laminavimo technologija nago sutvirtinimo ir korekcijos metu. Dirbtinių nagų nuėmimas.
Praktika – darbas su modeliu – nago kraštelio laminavimas korekcijos arba sutvirtinimo metu.
Dalyvių dėmesiui! Praktikos metu dirbame su viena modelio ranka, t.y. vienas modelis dviem dalyvėm. Jei neturite savo modelio – praneškite apie tai registracijos metu. Mes modelį surasime už papildomą mokestį: 2,5 euro viena modelio ranka, 5 eur – pilnas modelis.
Dalyvėms rekomenduojame turėti savo frezą. Jei jos neturite – rezervuokite frezą pas mus (be papildomo mokesčio). Visas  kitas priemones darbui suteikiame.

Dalyvės gauna Jekaterinos Mirošničenko nagų dizaino mokyklos diplomus (anglų k.).

   I .
Rekomenduojame meistrėms, jau dirbančioms su gelinio lako sistema ir mokančioms atlikti aparatinį manikiūrą.

DOVANA – 80 eur vertės kuponas E.MI PRIEMONĖMS ĮSIGYTI!*

*Dovanų kuponas duodamas mokiniams, kurie už kursą moka PILNĄ SUMĄ! Dovaną gaunate po kurso baigimo tik tuo atveju, jei  buvo sumokėtas 100 eur avansas likus  ne mažiau nei 2 savaitėms iki kurso pradžios , o likusi suma sumokėta ne vėliau nei paskutinė kurso diena.  

Kurso dalyvės, baigusios visas 5 dienas gauna 25% nuolaidą E.Mi prekėms, kurios viršija dovanų kupono sumą. Nuolaida galioja tik iki kurso pabaigos.

Kurso dalyvės, lankiusios tik kelias kurso dienas gauna 10% nuolaidą E.Mi prekėms, kurios viršija dovanų kupono sumą. Nuolaida galioja tik iki kurso pabaigos.

Tel. informacijai ir registracijai 8670 90914
                  instagram.com/emischool_lithuania

Papildomos nuotraukos

Į viršų