Nagų dildžiavimo technologija. Nagų formos

Nagų dildžiavimo technologija. Nagų formos

90 €
Įsigyti bilietą

Seminaro datos ir vietos

Seminaro data gali keistis

  • Rugpjūčio 19 d. - Klaipėda
  • Rugsėjo 04 d. - Kaunas

Sudėtingumo lygis:

Nagų formos ir dirbtinio paviršiaus dildžiavimas. Nors atrodo kas čia sudėtingo –  tai tiesiog forma, bet…… formos tikslumas ir jų proporcijos įtakoja ne tik manikiūro estetiką bet ir  nagų nešiojimo kokybę. Todėl žinios apie nagų formas turi būti labai tikslios ir  aiškiai suvokiamos.

Kurso metu aiškinsimės:

*kaip laikyti ir valdyti  dildes dildžiuojant nago paviršių ir nago kraštą,

*formos: aštrus kvadratas, minkštas kvadratas, skvovalas, ovalas, migdolas. Kuo juos panašios ir kuo skiriasi. Kaip dildžiuojamos,

*saugių formų kriterijai. Kada ir kokiam laikui galime suteikti nagų nešiojimo garantiją,

*nago paviršiaus dildžiavimo schema. Kaip nepasiklysti bandant išdildžiuoti idealų nagą,

* nagų ilgių proporcijos.

Praktikos metu atliksite pilną aparatinį manikiūrą su dildžiavimu ir spalvos dengimu. Galite rinktis medžiagą su kuria norėsite dirbti – Hard bazę, gelį iš buteliukų, gelį arba akrigelį. Spalvos dengimui galėsite išbandyti  gelius dažus.

DOVANA – 15 eur vertės kuponas E.MI PRIEMONĖMS ĮSIGYTI!**Dovanų kuponas duodamas mokiniams, kurie už kursą moka PILNĄ SUMĄ! Dovaną gaunate po kurso baigimo tik tuo atveju, jei  buvo sumokėtas 30 eur avansas likus  ne mažiau nei 2 savaitėms iki kurso pradžios , o likusi suma sumokėta pirmąją kurso dieną.  Kurso dalyvės gauna 10% nuolaidą E.Mi prekėms, kurios viršija dovanų kupono sumą.

 

Dienotvarkė: 9-12 val. teorija; 12-13 val. pietų pertrauka; 13-18 val. praktika ant modelio.

Visas priemones darbui suteikiame.

Dalyvių dėmesiui! Jūs turite susirasti  modelį, kuriam reikalinga korekcija. Jei modelio susirasti neišeina – mes surasime už papildomą 5 eurų mokestį . Taip pat rekomenduojame atsinešti savo frezą, jei neturite- rezervuokite pas mus registracijos metu (be papildomo mokesčio).

Į viršų