Nail Tattoo

Nail Tattoo

50 €
Įsigyti bilietą

Seminaro datos ir vietos

Seminaro data gali keistis

Sudėtingumo lygis:

Specialus  0,5  DIENOS trukmės  piešimo markeriais kursas. Tai kursas ,,du viename”, nes jo metu ne tik piešite piešinius markeriais, bet ir užpildysite juos akvareline retušavimo technika.

Nusibodo, o gal iš viso nepatinka lipdukai?  Norėtumėte ko nors naujo ir originalaus?  Galvojate, kad piešimas tikrai ne Jums,  nes kažkada pabandėte piešti plonu teptuku ir nepavyko?                                                                                                                                                                                                                                                                          Tada būtinai ateikite į šį kursą -išbandykite savo jėgas!  Nes čia mokysime piešti ne teptukais, o specialiais markeriais,kuriuos po seminaro gausite dovanų!  Piešimas markeriais – nauja kryptis nagų dizaino kūrime. Jūs įsitikinsite, kad markerį  valdyti visiškai paprasta, piešiniai sukuriami labai lengvai ir greitai, o piešinius užpildysite akvareline technika. Taip taip, tikrai ne ilgiau nei vandeninio lipduko klijavimas!  Rekomenduojame visoms ieškančioms naujovių!      Visas priemones suteiksime!

DOVANA – 10 eur vertės kuponas E.MI PRIEMONĖMS ĮSIGYTI!**Dovanų kuponas duodamas mokiniams, kurie už kursą moka PILNĄ SUMĄ! Dovaną gaunate po kurso baigimo tik tuo atveju, jei  buvo sumokėtas 15 eur avansas likus  ne mažiau nei 2 savaitėms iki kurso pradžios , o likusi suma sumokėta pirmąją kurso dieną.  

 

Sudėtingumo lygis – bazinis, nereikia turėti patirties piešime.

 

Išduodami diplomai

Papildomos nuotraukos

Į viršų